Boats English   Tekneler Türkçe
GULET Tekneleri

Fethiye Marmaris

Bu Rota Hem Kabin Kiralamada hemde Tekne Kiralmasında Kullanılır.

Mavi Yolculuk Süresi:
5 Gün 4 Gece
Başlangıç Limanı:
Fethiye
Bitiş Limanı:
Marmaris
Rota Haritası:

Fethiye Marmaris Rota Haritası

Fethiye Marmaris

1. GünFethiye
Sabah erkenden Fethiye limanına giriş. Teknenin su ve  kumanya takviyesi için limanda konaklama. Tekneye yeni katılanlara verilecek olan brifingin ardından, opsiyonel (ekstra) olarak Fethiye de yapılan jeep safari turumuza katılmak isteyenler sabah kahvaltı sonrası jeep'ler ile alınırlar, Bu turumuzda, Saklıkent ve Ölüdeniz'i görme imkanını bulan misafirlerimiz, öğlen yemeklerinide turumuzda alırlar, nehirde çamur banyosu halı kooperatifi ziyareti ile turumuzu sonlandırırlar. Akşam yemeklerini teknede alan misafirlerimiz, gecelemeyide Fethiye limanında yaparlar.

2. GünGöcek adası ve Yasscıcalar
Kahvaltı sonrası Fethiye limanından ayrılış ve Göcek adasına doğru hareket, yüzme molaları sonrası  yassıca  adalarına uğruyoruz, Bu bölgede kristal temizliğindeki sularda şnorkel ile yüzülebilir.

3. GünBedri Rahmi, Sarsala Koyu ve Ağa Limanı
Kahvaltı sonrası  ünlü ressam dan adını almış eşsiz güzellikteki Bedri Rahmi koyu  ve Sarsala. Öğlenden sonra Ağa limanı, Geceleme bu koyda olacak.

4. GünKadırga ve Cennet Adası
Kahvaltı sonrası erkenden hava durumuna göre Kadırga burnuna  doğru hareket, koylarda yüzme molası Cennet adası civarında 5 çayı molası ve Marmaris limanına giriş, Geceleme Marmaris limanında.

5. GünMarmaris
Kahvaltı sonrası transferiniz için hazırlanıp, tekneden ayrılış.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Seyir güzergahı ve koy isimleri yalnızca genel bir bilgi olarak verilmiştir. Hava ve demirleme yapılacak koy ve limanların koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir, bu konuda karar yetkisi tamamıyla tekne kaptanına aittir.

Sayfa Etiketleri: Barlar Sokağı, Ekincik, Ağa Limanı, Batık Hamam, Kızıl Ada, Fethiye, Göcek , Yassıca, Bedri Rahmi Koyu, Sarsala, Kadırga, Cennet Adası, Marmaris, Dalyan, Jeep Safari, Saklıkent, Ölüdeniz, Mavi Yolculuk, Mavi Tur, Kabin Kiralama

© 2024 Gulet Charter. Tüm Hakları Saklıdır.