Boats English   Tekneler Türkçe
GULET Tekneleri

Marmaris Datça Marmaris

Bu Rota Hem Kabin Kiralamada hemde Tekne Kiralmasında Kullanılır.

Mavi Yolculuk Süresi:
8 Gün 7 Gece
Başlangıç Limanı:
Marmaris
Bitiş Limanı:
Marmaris
Rota Haritası:

Mamaris Datca Marmaris Rota Haritası

Marmaris Datça Marmaris

1.Gün: Marmaris
Herkes tekneye vardıktan sonra akşam yemeği teknede servis edilir. İlk gün teknede servis akşam yemeği ile başlar. Birinci gece Marmaris yat limanında geceleme yapılır.

2.Gün: Arap adası ve Bozukkale
Kahvaltıdan sonra verilen brifingin ardından tekne limandan ayrılıp, Arap adasına varılır öğlen yemeği burada verilir. Yüzme molasında sonra Bozukkale'ye hareket edilir. Bozukkale tarihte Loryma olarak geçer, Akşam yemeği ve geceleme burada yapılır.

3.Gün: Datça
Kahvaltıdan sonra Datça'ya hareket. Datça Ege'nin şirin bir tatil merkezidir. Şehrin Kuzey ucundaki Knidos antik kenti Karya ve Dorya zamanlarından kalma önemli bir liman şehridir. Burada isteyen yolcularımız Datça merkezinde gezerek yörenin organik ürünlerinden satın alabilirler. Geceleme Datça limanında ya da yakın bir koyda.

4.Gün: Aktur ve Bencik Koyu
Kahvaltıdan sonra her şey tamamlandıktan sonra Aktur'a doğru hareket edilir. Hisarönü körfezinin kuzeyinde yeralır. Daha sonra Bencik Koyuna hareket edilir. Geceleme ve akşam yemeği bu koyda.

5.Gün: Selimiye ve Orhaniye
Bugün Hisarönü körfezinin derinliklerinde bulunan Selimiye veya Orhaniye’nin eşsiz güzellikteki koyları ziyaret ediliyor. Burada isteyen yolcularımız ekstra jeep safari turuna katılabilirler. 

6.Gün: Dirsek bükü ve Bozburun
Kahvaltıdan sonra dirsek büküne hareket. Daha sonraki durağımız Bozburun koyu Bozburun ülkemizde ahşap tekne yapımının yapıldığı birkaç yerden biridir. Geceleme Bozburun ya da yakın bir koyda.

7.Gün: Kadırga ve Marmaris
Kahvaltıdan sonra Kadırga'ya veya uygunluğa göre Kumlubük'e geçiş, öğlen yemeğinden sonra cennet adası ve Marmaris'e giriş geceleme Marmaris limanında.

8.Gün: Marmaris
Kahvaltıdan sonra tekneden ayrılış.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Seyir güzergahı ve koy isimleri yalnızca genel bir bilgi olarak verilmiştir. Hava ve demirleme yapılacak koy ve limanların koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir, bu konuda karar yetkisi tamamıyla tekne kaptanına aittir.

Sayfa Etiketleri: Barlar Sokağı, Arap Adası, Bozukkale, Loryma, Bozburun, Hisarönü, Selimiye, Bencik, Gökova, Datça, Simi, Symi, Rodos, Marmaris, Mavi Yolculuk, Mavi Tur, Kabin Kiralama, Gulet Kiralama, Kabin Kiralama

© 2024 Gulet Charter. Tüm Hakları Saklıdır.