Boats English   Tekneler Türkçe
GULET Tekneleri

Marmaris Fethiye Marmaris

Bu Rota Hem Kabin Kiralamada hemde Tekne Kiralmasında Kullanılır.

Mavi Yolculuk Süresi:
8 Gün 7 Gece
Başlangıç Limanı:
Marmaris
Bitiş Limanı:
Marmaris
Rota Haritası:
Marmaris Fethiye Marmaris Route Itinerary
Marmaris Fethiye Marmaris Rota Haritası

Marmaris Fethiye Marmaris

1. Gün: Marmaris
Marmaris'e varış ve Marmaris yat limanına transfer.  Hemen yanı başınızdaki Barlar sokağı gece gezilebilir. Teknede akşam yemeği ve geceleme. İLK GÜN TEKNEDE SERVİS Akşam yemeği ile başlar.

2. Gün: Ekincik
Kahvaltı sonrası rehber tarafından verilecek brifingin ardından Ekincik koyuna doğru hareket. Öğle yemeği burada alınacak. Bu koyda aktivite olarak (ekstra) Dalyan turumuz bulunmaktadır.  Dalyan nehrinde gezi, kaya mezarları, çamur banyosu ve meşhur iz tuzu plajında mola. Akşam tekneye dönüş geceleme ekincik koyunda.

3. Gün: Ağa limanı, Batık hamam ve Kızılada
Kaptanınız sizler uyanmadan sabah rüzgarında faydalanmak için Dişbilmez  burnunu aşacaktır. Bu bölge şanslı iseniz yunusları görebilirsiniz. Kahvaltı Tersane Adasında,  daha sonra eşiz güzellikteki batık hamam ziyareti,  Geceleme Kızıl Adada.

4. Gün: Fethiye
Sabah erkenden Fethiye limanına giriş. Teknenin su ve  kumanya takviyesi için limanda konaklama. Opsiyonel (ekstra) olarak Fethiye de jeep safari turumuz vardır.Sabah kahvaltı sonrası jeep'ler ile alınış, Saklıkent ve Ölüdeniz'i görme imkanı, öğle yemeği dahil bu turda, nehirde çamur banyosu halı kooperatifi ziyareti. Akşam yemeği teknede ve geceleme Fethiye Limanında.

5. Gün: Göcek adası ve Yasscıcalar
Kahvaltı sonrası Fethiye limanından ayrılış ve Göcek adasına doğru hareket, yüzme molaları sonrası  yassıca  adalarına uğruyoruz, Bu bölgede kristal temizliğindeki sularda şnorkel ile yüzülebilir.

6. Gün: Bedri Rahmi, Sarsala Koyu ve Ağa Limanı
Kahvaltı sonrası  ünlü ressam dan adını almış eşsiz güzellikteki Bedri Rahmi koyu  ve Sarsala. Öğlenden sonra Ağa limanı, Geceleme bu koyda olacak.

7. Gün: Kadırga ve Cennet Adası
Kahvaltı sonrası erkenden hava durumuna göre Kadırga burnuna  doğru hareket, koylarda yüzme molası Cennet adası civarında 5 çayı molası ve Marmaris limanına giriş, Geceleme Marmaris limanında.

8. Gün: Marmaris
Kahvaltı sonrası transferiniz için hazırlanıp, tekneden ayrılış.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Seyir güzergahı ve koy isimleri yalnızca genel bir bilgi olarak verilmiştir. Hava ve demirleme yapılacak koy ve limanların koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir, bu konuda karar yetkisi tamamıyla tekne kaptanına aittir.

Sayfa Etiketleri: Barlar Sokağı, Ekincik, Ağa Limanı, Batık Hamam, Kızıl Ada, Fethiye, Göcek , Yassıca, Bedri Rahmi Koyu, Sarsala, Kadırga, Cennet Adası, Marmaris, Dalyan, Jeep Safari, Saklıkent, Ölüdeniz, Mavi Yolculuk, Mavi Tur, Kabin Kiralama

© 2024 Gulet Charter. Tüm Hakları Saklıdır.