Boats English   Tekneler Türkçe
GULET Tekneleri

Marmaris Fethiye

Bu Rota Hem Kabin Kiralamada hemde Tekne Kiralmasında Kullanılır.

Mavi Yolculuk Süresi:
4 Gün 3 Gece
Başlangıç Limanı:
Marmaris
Bitiş Limanı:
Fethiye
Rota Haritası:

Marmaris Fethiye Rota Haritası

Marmaris Fethiye Marmaris

1. Gün: Marmaris
Marmaris'e varış ve Marmaris yat limanına transfer.  Hemen yanı başınızdaki Barlar sokağı gece gezilebilir. Teknede akşam yemeği ve geceleme. İLK GÜN TEKNEDE SERVİS Akşam yemeği ile başlar.

2. Gün: Ekincik
Kahvaltı sonrası rehber tarafından verilen brifingin ardından Ekincik koyuna doğru hareket. Öğle yemeği burada alınacak. Bu koyda aktivite olarak (ekstra) Dalyan turumuz bulunmaktadır.  Dalyan nehrinde gezi, kaya mezarları, çamur banyosu ve meşhur iztuzu plajında mola. Akşam tekneye dönüş geceleme ekincik koyunda.

3. Gün: Ağa limanı, Batık hamam ve Kızıl ada
Kaptanınız sizler uyanmadan sabah rüzgarında faydalanmak için Dişbilmez  burnunu aşacaktır. Bu bölge şanslı iseniz yunusları görebilirsiniz. Kahvaltı Tersane Adasında, daha sonra eşiz güzellikteki batık hamam ziyareti,  Geceleme Kızıl Adada.

4. Gün: Fethiye
Sabah erkenden Fethiye limanına giriş. Teknenin su ve  kumanya takviyesi için limanda konaklama. Opsiyonel (ekstra) olarak Fethiye de jeep safari turumuz vardır.Sabah kahvaltı sonrası jeep'ler ile alınış, Saklıkent ve Ölüdeniz'i görme imkanı, öğle yemeği dahil bu turda, nehirde çamur banyosu halı kooperatifi ziyareti. Akşam yemeği teknede ve geceleme Fethiye Limanında.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Seyir güzergahı ve koy isimleri yalnızca genel bir bilgi olarak verilmiştir. Hava ve demirleme yapılacak koy ve limanların koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir, bu konuda karar yetkisi tamamıyla tekne kaptanına aittir.

Sayfa Etiketleri: Barlar Sokağı, Ekincik, Ağa Limanı, Batık Hamam, Kızıl Ada, Fethiye, Göcek , Yassıca, Bedri Rahmi Koyu, Sarsala, Kadırga, Cennet Adası, Marmaris, Dalyan, Jeep Safari, Saklıkent, Ölüdeniz, Mavi Yolculuk, Mavi Tur, Kabin Kiralama

© 2024 Gulet Charter. Tüm Hakları Saklıdır.